Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Dykant vs Nou Tube


Dykant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wracam niepokonany :)

Jak chcesz dissa z mistrzem to zapraszam do tańca,,

zaczynaj chłopcze :D

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover
Opublikowano

podobno tutaj w dissie liczą sie pucnhce
na ciebie bombe pusczam teraz właśnie #saper
chodź na rozmowe poczujesz sie jak z pedagogiem
wiesz co ci powiem zadarłeś nie z tym gościem
ty próbujesz podnieść poziom lecz opadasz jak car
to proste rozwalam cie z ogromną siłą #bomba_atomowa
widze człowieku że ty w tym  jesteś młody syn
szydze takimi uważaj bejbe ja podbijam cie #krym
chciałeś ze mną wygrać lecz tym razem ja jestem mistrz
jesteś cienki jak liść i chyba śnisz fory dam ci ,piszcz
lepiej zmień flow zmień styl poprostu wszystko ,ja nie musze
wyrywam ci dusze chesz odwiedze cie ziom #rapowe_rewolucje
to ci pozostało nie zadzieraj ze mną ej ty nie raper #showmen
ty robisz kurwa szopke,moje puche są jak samurajskie ostrze
trafiją one wprost wbijają ci sie w głowe wbij se to ziom
to jest sztos strzelam w skroń ,ha już wygrałem to #gra_o_tron

Opublikowano

Hee... po przeczytaniu tego gófna zastanawiałem się czy mam odpowiadać..
Ale dobra.. jak już przyjąłem ten diss to odpowiem


Nie rozumie Twoich panchy, no bo są takie c*****e
Ale słuchaj praktykancie co ci teraz mistrzu powie
Teraz ja Cie niszcze, teraz będziesz krzyczał
zostały ci skurwysynu tylko 3 sekundy życia
Pierwsza sekunda mija, łapiesz laka w ryja
Druga sekunda poszła krew wypływa z dziąsła
Trzy sekundy, kończe z lakiem zostałeś z mleczakiem.
Nikt nie będzie Cie żałował, Twoja życie jest marne
Żeby podniecić kobiete musisz wpierdalać 
Sorry jaką  k***a dziecko jest za małe
jak narazie tylko ręką możesz trzepać swoją pale
O tej pale już się lepiej nie będę wypowiadał
to za mała rzeczy by cokolwiek tutaj gadać
Nie ma co przedłużać trzeba diss zakończyć
to jest czysty spontan który myśl z słowem łączy

38062575824272778262.png

www.mpcforum.pl/topic/1213885-dissremover-vs-nou-tube/#entry10374942
[DISS] Nou Tube vs Remover

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...